Pomiary, inwentaryzacje architektoniczne Podhale

Od kilkunastu lat Geo-Art świadczy usługi geodezyjne dla firm i osób prywatnych na obszarze województwa Małopolskiego. Oferujemy pełną obsługę geodezyjną  obejmującą drobne prace, takie jak tyczenie budynku jednorodzinnego po kompleksową obsługę skomplikowanych obiektów inżynierskich. Wykonujemy również pomiary i prace związane z regulacją stanów prawnych nieruchomości, co wiąże się z podziałami gruntów i rozgraniczeniami.

Wykonujemy również prace projektowe. Nasi projektanci pracują nad projektami drogowymi i mostowymi. Oferujemy projekty zjazdów na działki, projekty dróg, chodników, ścieżek rowerowych. Proponujemy także projekty przepustów i małych obiektów mostowych.

W ramach naszej oferty świadczymy także usługi kierownika budowy i inspektora budowy przy inwestycjach budowlanych. Mamy odpowiednie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje.

Przy pracach pomiarowych i projektowych wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i specjalistyczne oprogramowanie inżynierskie. Zawsze staraliśmy się dotrzymywać najwyższych standardów stawiając na najwyższą jakość usług, rzetelność i terminowość.

Jeśli szukacie hasła – Geodezja Nowy Targ, geodezja Zakopane to polecamy naszą firmę!