Oferta pomiarów geodezyjnych i inwentaryzacji architektonicznych

Od kilkunastu lat Geo-Art świadczy usługi geodezyjne dla firm i osób prywatnych na obszarze województwa małopolskiego. Oferujemy pełną obsługę geodezyjną obejmującą drobne prace, takie jak tyczenie budynku jednorodzinnego po kompleksową obsługę skomplikowanych obiektów inżynierskich.

Pomiary i podziały geodezyjne

Naszą podstawową usługą są pomiary geodezyjne. Najczęściej wykonujemy je podczas przygotowywania różnego rodzaju inwestycji budowlanych. Wykonujemy również pomiary i prace związane z regulacją stanów prawnych nieruchomości, co wiąże się z podziałami gruntów i rozgraniczeniami. Podział geodezyjny nieruchomości, czyli określając prościej – podział działki polega na wyodrębnieniu z jednej działki, dwóch lub większej ilości działek. Po takim podziale powstaje nowy układ działek z nowymi granicami. Celem finalnym jest przygotowanie do celów geodezyjnych lub kartograficznych nowych map podziału nieruchomości.

Projektowanie

Wykonujemy również prace projektowe. Nasi projektanci pracują nad projektami drogowymi i mostowymi. Oferujemy projekty zjazdów na działki, projekty dróg, chodników, ścieżek rowerowych. Proponujemy także projekty przepustów i małych obiektów mostowych. Przy pracach pomiarowych i projektowych wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i specjalistyczne oprogramowanie inżynierskie.

Inwentaryzacje architektoniczna

Inwentaryzacja architektoniczna (budowlano-architektoniczna) to nic innego jak odtworzenie lub ponowne opracowanie planów obiektu na podstawie przeprowadzonych pomiarów rzeczywistych. Stosuje ją się przy przebudowach, adaptacjach, przy zmianach podziału pomieszczeń w budynku, a także przed dokonaniem rozbiórki budynku zabytkowego. Podejmujemy się wykonania inwentaryzacji architektonicznej, zgodnie ze wszystkimi zasadami oraz z właściwą przy tego rodzaju pracach precyzją.

Usługi kierownika i inspektora budowy

W ramach naszej oferty świadczymy także usługi kierownika budowy i inspektora budowy przy inwestycjach budowlanych. Mamy odpowiednie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje. Zawsze staraliśmy się dotrzymywać najwyższych standardów, stawiając na najwyższą jakość usług, rzetelność i terminowość.

Jeśli szukacie hasła – Geodezja Nowy Targ, geodezja Zakopane to polecamy naszą firmę!